Ľavý banner

Vitajte v našom internetovom obchode. "...Váš svadobný sen sa začína práve u nás..."

Internetový obchod www.zenichanevesta.sk je tu pre každého z Vás. Taktiež máme aj kamennú predajničku a väčšinu tovaru máme priamo skladom. Zaoberáme sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom prevažne svadobnej výzdoby, dekorácií a doplnkov. Nájdete u nás všetko od stužiek, mašličiek až po ozdobné kryštály a diamanty a to nielen pre konečných spotrebiteľov ale ja svadobné, eventové agentúry, ale aj reštaurácie, hotely a cateringové spoločnosti.

Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.  Prostredníctvom nich môžete vytvoriť originálnu svadobnú výzdobu. V našej ponuke nájdete všetko, čo umožní, aby Váš svadobný deň bol nezabudnuteľný a Vaša svadobná výzdoba bola podľa Vašich snov. Len u nás nájdete všetko, čo Vašej fantázií zíde na um....

V ponuke máme aj prenájom: svadobných a dakoračných foto stien, návleky na stoličky, dekoračné svietidlá, stand by stoly a iné.

Vieme, že svadobný deň je pre nevestu, ale nie len pre ňu, veľkým dňom, od ktorého máme veľké očakávania. Našim cieľom, milé nevestičky, je splniť Vaše predstavy o originálnej, výnimočnej a nezabudnuteľnej svadbe. Snažíme sa Vám ponúknuť najnovšie novinky a trendy v svadobnom svete, lebo vieme, že každá nevesta si zaslúži mať výnimočnú a originálnu svadbu svojich snov. Vaša spokojnosť je pre nás odmenou a motiváciou byť stále lepšími.

Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na spoluprácu :-)