Ľavý banner

Vitajte v našom internetovom obchode. "...Váš svadobný sen sa začína práve u nás..."

   Internetový obchod www.zenichanevesta.sk je tu pre každého z Vás. Ponúkame široký sortiment svadobnej výzdoby, dekorácii a doplnkov, ktoré sú starostlivo vyberané pre Vás, sú vynikajúcej kvality, krásne a originálne.  Prostredníctvom nich môžete vytvoriť originálnu svadobnú výzdobu. V našej ponuke nájdete všetko, čo umožní, aby Váš svadobný deň bol nezabudnuteľný a Vaša svadobná výzdoba bola podľa Vašich snov. Len u nás nájdete všetko, čo Vašej fantázií zíde na um... V ponuke máme aj prenájom: svadobných a dakoračných fotostien, návleky na stoličky, dekoračné svietidlá, stand by stoly a iné.

   Vieme, že svadobný deň je pre nevestu, ale nie len pre ňu, veľkým dňom, od ktorého máme veľké očakávania. Našim cieľom, milé nevestičky, je splniť Vaše predstavy o originálnej, výnimočnej a nezabudnuteľnej svadbe. Snažíme sa Vám ponúknuť najnovšie novinky a trendy v svadobnom svete, lebo vieme, že každá nevesta si zaslúži mať výnimočnú a originálnu svadbu svojich snov. Vaša spokojnosť je pre nás odmenou a motiváciou byť stále lepšími. 

  Máme aj vlastnú reklamnú agentúru a preto si vieme väčšinu produktov vyrobiť sami. Preto sa skracuje doba dodania o niekoľko dní a vieme vyhovieť aj náročným požiadavkám našich zákazníkov. Víziou roku 2024 je rozšíriť predaj doplnkov aj do Českej republiky. 

   

 WWW.ACREATIVESHOP.SK

Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na spoluprácu. :-)
S pozdravom Adrián Zuščin - konateľ spoločnosti

Naše produkty nájdete aj na predajnom portáli SASHE.sk
Acreativ - TVORIVÁ DIELŇA (sashe.sk)